bha RSS Feed

bha

Feed created by chetin
8


Bir bu eksikti LGBT’liler Rojava'da askeri birlik kurduSuriye iç savaşında yer almayan kalmadı büyük bir eksiklikmiş gibi LGBT'liler de meseleye girdi. AB'nin Kürtlere dayattığı LGBT yapılanmaları Rojava'da önümüzdeki dönemde büyük rol oynayacaklar.Zira LGBT toplumsal yozlaşmanın önemli aracı.

Source Feed: Ufkumuz Haber

Suriye'de Asıl Karmaşa Rakka'dan Sonra(Analiz)Ana omurgasının PKK'nın oluşturduğu, ABD önderliğindeki SDF güçleri Rakka'ya doğru ilerlerlerken,Suriye iç savaşı hızla yön değiştirecek gibi görünüyor ve giderek daha da karmaşık bir hal alıyor.

Source Feed: Ufkumuz Haber

Körfez Krizinin Kazananı Kim? (Analiz)Eski Başkan Barack Obama'nın Körfez Ülkeleri Konseyi'nin (KİK) liderlerine ev sahipliği yaptığı 2015 Camp David zirvesinde, liderlerden biri Libya'nın istikrarsızlığından ve devam etmekte olan iç savaştan yakınmıştı.

Source Feed: Ufkumuz Haber

ABD donanmasından, İran botuna ateşBasra Körfezi'nin kuzeyinde bulunan bir ABD savaş gemisi, kendisine yaklaşan İran sahil güvenlik botuna uyarı ateşi açtı.

Source Feed: Ufkumuz Haber

AB, 'Sophia Operasyonu'nun süresini uzattıAB, Akdeniz'de insan kaçakçılığı ve yasa dışı göçle mücadele için başlattığı "Sophia Operasyonu"nun görev süresini Aralık 2018'e kadar uzattı.

Source Feed: Ufkumuz Haber

Advertisement

Kuzey Kore, ABD'yi nükleer saldırı ile tehdit ettiPyongyang yönetimi ABD'yi, Kuzey Kore'de bir rejim değişikliğine teşebbüs etmesi halinde nükleer saldırı düzenlemekle tehdit etti.

Source Feed: Ufkumuz Haber


Sıcaklarla gelen hastalıklara dikkatSu ve besin yoluyla bulaşan enfeksiyonlar, sıcakta bozulabilen gıdaların neden olduğu besin zehirlenmeleri, güneş çarpması, güneş yanığı, alerjik reaksiyonlar, yaz aylarında en çok karşılaşılan hastalıklar arasında yer alıyor.

Source Feed: Ufkumuz Haber

İKGF-Dİ Kudüs'ü 'İslam Dünyası Gençlik Başkenti' ilan ettiİstanbul merkezli İslam Konferansı Diyalog ve İşbirliği Gençlik Forumu (İKGF-Dİ) tarafından hayata geçirilen "İslam Dünyası Gençlik Başkenti" programının seçim komisyonu, Kudüs'ü, "2018 Yılı İslam Dünyası Gençlik Başkenti" seçti.

Source Feed: Ufkumuz Haber

RSS Feed Subscribe to this Feed via RSS reader.

Related Feeds
BHA     

Advertisement