bha RSS Feed

bha

Feed created by chetin
10

Abbas'tan Filistin için barış konferansı çağrısıFilistin lideri Mahmud Abbas, BM'de yaptığı konuşmada Filistin sorununa çözüm için uluslararası bir barış konferansı düzenlenmesini istedi.

Source Feed: Ufkumuz Haber


Topraklarımızın İran'a Karşı Kullanılmasına İzin VermeyizIrak Başbakanı Haydar el-İbadi katıldığı haftalık basın toplantısında şu ifadeleri kullandı: Irak hükumeti hiçbir zaman NATO'nun ya da başka bir ülkenin bu ülke topraklarını İran'a karşı kullanmasına izin vermeyecektir.

Source Feed: Ufkumuz Haber

Advertisement

BM:Doğu Guta'daki durum alarm vericiBM, Doğu Guta'da artan çatışmalar ve siviller üzerindeki yıkıcı etkisinin "alarm verici" olduğu uyarısında bulundu.

Source Feed: Ufkumuz Haber

Türkiye: ABD ürünlerine karşı önlem başlatmak zorunda kalırızEkonomi Bakanı Zeybekci, ABD'nin çelik ürünleri ithalatına ilave vergi getirmeye yönelik çalışmalarına dair, "İtiraz ve şikayetler olduğunda biz de Amerikan ürünlerine karşı maalesef önlem başlatmak zorunda kalırız" dedi.

Source Feed: Ufkumuz Haber
BM’den ‘Afrin’deki operasyona son verilsin’ çağrısıBM Genel Sekreter Sözcüsü Stephane Dujarric, TSK’nın Afrin’de yürüttüğü Zeytin Dalı harekatına son verilmesi ve taraflar arasında cepheleşmenin önlenmesi çağrısında bulundu.

Source Feed: Ufkumuz Haber


RSS Feed Subscribe to this Feed via RSS reader.

Related Feeds
BHA     

Advertisement