bha RSS Feed

bha

Feed created by chetin
10

Trump: Erdoğan'ın açıklamaları oldukça serttiTrump, "Erdoğan'ın Suudi Arabistan ile ilgili açıklamaları oldukça sertti. Erdoğan'ın sözlerini soruşturma sonucunu gördükten sonra değerlendirebilirim" dedi.

Source Feed: Ufkumuz Haber

AB: Her şey Suudi Arabistan'ın atacağı adımlara bağlıAB Komiseri Mogherini, Kaşıkçı'nın öldürülmesi ile ilgili, AB'nin tepkilerinin bundan sonra Suudi Arabistan yönetiminin atacağı adımlara bağlı olacağını söyledi.

Source Feed: Ufkumuz Haber

BM: Türkiye'den talep gelirse değerlendiririzBirleşmiş Milletler (BM), Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesine ilişkin Türkiye'den soruşturma talebi gelirse değerlendireceklerini bildirdi.

Source Feed: Ufkumuz Haber

ABD’ye doğru yol alan göçmenlerin sayısı 7 bini geçtiBM, Honduras, El Salvador ve Guatemala’dan yola çıkarak ABD’ye ulaşmaya çalışanların sayısının 7 bini aştığını açıkladı. Diğer yandan günlerdir yollarda olan kafilede iki Honduraslının hayatını kaybettiği bildirildi.

Source Feed: Ufkumuz Haber

Advertisement

MHP: İttifakta yokuzBahçeli, yerel seçimlerde hiçbir partiyle ittifak yapmayacaklarını açıkladı. MHP lideri, "seçimde yolumuzu kendimiz çizeceğiz" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan da "biz de herkes kendi yoluna deriz" diye konuştu.

Source Feed: Ufkumuz Haber
Fransız okullarında helal yemek kararıLyon İdare Mahkemesi, Chalon-sur-Saone Belediyesinin, okul kantinlerinde domuz ürünleri içeren yemeklere alternatif menü hazırlanması uygulamasına son veren düzenlemesini yasalara aykırı buldu

Source Feed: Ufkumuz Haber


RSS Feed Subscribe to this Feed via RSS reader.

Related Feeds
BHA     

Advertisement