bha RSS Feed

bha

Feed created by chetin
8

Hoşyar Zebari: Geri adım atmayacağız!Kürdistan Demokrat Partisi (KDP) Politbüro üyesi ve Referandum Yüksek Komisyonu Üyesi Hoşyar Zebari, 25 Eylül’deki bağımsızlık referandumunu ertelemeyeceklerini söyledi. Zebari, “Son beş metreye girdik ve geri adım atmayacağız” dedi.

Source Feed: Ufkumuz Haber

Kocaeli açıklarında göçmen teknesi battı: 15 ölüKocaeli/Kefken açıklarında içerisinde göçmenlerin bulunduğu bir balıkçı teknesinin batması sonucu 15 kişi hayatını kaybetti. Arama-kurtarma çalışmaları sürüyor.

Source Feed: Ufkumuz Haber


BM:Sığınmacı ölümleri 4 bini aştıBirleşmiş Milletler (BM) üst üste 4 yıldır dünya genelinde hayatını kaybeden sığınmacıların sayısının 4 bini aştığını açıkladı.

Source Feed: Ufkumuz Haber

Myanmar hükümeti soykırımdan suçlu bulunduUluslararası Daimi Halk Mahkemesi, Arakanlı Müslümanlara yönelik katliamlarla gündeme gelen Myanmar hükümetinin Müslüman azınlıklara soykırım yaptığını açıkladı.

Source Feed: Ufkumuz Haber

Oksijen tedavisi kapanmayan yaralara çare oluyorHastanın çelik bir kabin içinde, deniz seviyesinde atmosferik basınçtan daha fazla bir basınca maruz bırakılarak yüzde 100 oksijen solumasına dayanan "hiperbarik oksijen tedavisi", kapanmayan yaralar için adeta merhem oluyor.

Source Feed: Ufkumuz Haber

AdvertisementRojava’da seçim heyacanıKürdistan Bölgesi’nde 25 Eylül'de yapılması planlanan bağımsızlık referandumuna dair heyecanlı bekleyiş sürerken, Rojava’da da bugün halk ilk yerel seçimler için sandık başına gitti.

Source Feed: Ufkumuz Haber

Tezkere TBMM'ye sunulduIrak ve Suriye'ye sınır ötesi operasyon konusunda hükümete verilen yetkinin bir yıl daha uzatılmasına ilişkin Başbakanlık tezkeresi, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlığı’na sunuldu.

Source Feed: Ufkumuz Haber

RSS Feed Subscribe to this Feed via RSS reader.

Related Feeds
BHA     

Advertisement