bha RSS Feed

bha

Feed created by chetin
10


Canikli'den Bedelli Açıklaması: Tüm Alternatiflerimizle HazırızMilli Savunma Bakanı Canikli, seçimlerden sonra çıkarılması gündemde olan bedelliyle ilgili "Biz bedelli için tüm alternatiflerimizle hazırız. Yaş, ücret ve birtakım teknik ayrıntılarla inceliyoruz." dedi.

Source Feed: Ufkumuz Haber

BM Suriye'deki 750 bin sivili uyardıBirleşmiş Milletler, Suriye'nin güneyindeki Dara kentindeki çatışmaların 750 bin sivilin hayatını tehlike atmasından endişe duyduklarını açıkladı.

Source Feed: Ufkumuz Haber


Advertisement

Koalisyon Suriye’de köy bombaladı: 8 ölüABD öncülüğündeki uluslararası koalisyonun Deyr ez-Zor bölgesindeki bir köye düzenlediği hava saldırısında 8 sivilin hayatını kaybettiği belirtildi.

Source Feed: Ufkumuz Haber


ABD: YPG Menbiç’ten çekilmeyi kabul ettiYPG’nin Menbiç’ten çekilmeyi kabul ettiğini belirten ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Heather Nauert, çekilmenin tarihi ile ilgili yorum yapmayı reddetti.

Source Feed: Ufkumuz Haber

Rusya ve Türkiye, ulusal parayla ticareti görüştüRusya Merkez Bankası, Rus-Türk Bankacılık ve Maliye İşbirliği Çalışma Grubu’nun ikili ticarette ulusal para üzerinden ödemeleri görüştüğünü belirtti.

Source Feed: Ufkumuz Haber


F-35 uçağı ABD'de düzenlenen törenle teslim aldındıTürkiye ile ABD arasında bir süredir ciddi kriz yaşanan F-35 yeni nesil savaş uçağı teslimatıyla ilgili imalatçı Lockheed Martin şirketinin Fort Worth/Teksas'taki tesislerinde tören yapılıyor.

Source Feed: Ufkumuz Haber

RSS Feed Subscribe to this Feed via RSS reader.

Related Feeds
BHA     

Advertisement